Aktualności

WESELNY DRESS CODE

« PRZEJDŹ DO LISTY AKTUALNOŚCI


Tradycyjnie powinnam zacząć od stylizacji ślubnej, ale ten kto mnie zna wie, że czasami lubię pod prąd. Zacznę więc od przykazań dla GOŚCI WESELNYCH.1) …i najważniejsze… Strój powinien być adekwatny do sytuacji… Pamiętajmy, że to święto pary młodej i warto uczcić to wydarzenie stosowną kreacją. Panie zdecydowanie powinny wybrać sukienki (najbardziej eleganckie, są te długie), a panowie garnitury. WYJĄTEK stanowi wesele tematyczne, kiedy to rodzaj strojów został określony w zaproszeniu.

2) Kolor sukni nigdy nie powinien być czarny, ani biały. Czarny pozostawmy na inne okazje, mniej radosne, lub bankiety biznesowe i noworoczne. A biały… no cóż ten dzień należeć powinien do tylko jednej białej sukni…Tej najważniejszej.

3) Zbyt krótkie sukienki, więcej odkrywające niż zakrywające pozostawmy na dyskoteki i prywatki…tam nikogo nie będą szokowały. Weselne kreacje powinny być wysmakowane i estetyczne, inspirujmy się dresscodem Oscarowego czerwonego dywanu, a z pewnością zrobimy wrażenie.4) Dla Panów (wszystkich, nie tylko Pana młodego, czy ojców Państwa młodych) najlepszym garniturem jest garnitur ciemny – granatowy, grafitowy, czarny. Szary, beżowy czy chabrowy nie są odpowiednie na tego rodzaju rangi wydarzenia. Ważne aby był też w odpowiednim rozmiarze!

5) Panowie powinni mieć zawsze, bez względu na porę roku, koszulę wizytową z długim rękawem. Koniecznie białą!!!

6) Nigdy nie dopasowujemy koloru krawata lub much do koloru kreacji partnerki. Krawat powinien być dobrany do garnituru, koszuli i postury waszego mężczyzny.

Przejdź do formularza kontaktowego

COPYRIGHT © 2013 ANNA HYNEK / CREATED BY: EWITRYNA