O mnie

"Ubranie jest najbardziej zewnętrzną emanacją charakteru, indywidualności, zalet i wad. Mówi wszystko o człowieku, o jego stanach psychicznych, o jego uosobieniu, marzeniach i tęsknotach."

                                                                                                                                 Leopold Tyrmand

Jestem stylistką, personal shopperem i doradcą wizerunku od 2006 roku. Z prawdziwą przyjemnością obserwuje tych, dla których moda jest sposobem na wyrażenie własnej osobowości, stylu życia i charakteru, a także zabawą i eksperymentem. Jeszcze większą radością jest możność uczestniczenia w procesie tworzenia indywidualnego stylu moich Klientów, odkrywania i uświadamiania im ich mocnych stron, towarzyszenie podczas zmiany ich wizerunku. 


Moje wieloletnie doświadczenie jest poparte wiedzą zdobytą podczas wielu szkoleń i kursów: min. Szkoły Stylu z Elle Moniki Jaruzelskiej dla profesjonalnych stylistów, kursu analizy kolorystycznej prowadzonego przez Studio Kreowania Wizerunku Anny Mikulskiej czy Kursu Protokołu Dyplomatycznego na Akademii Dyplomatycznej PISM. Zdobytą wiedzę miałam możliwość wykorzystać, pracując podczas pracy z Klientami indywidualnymi, a także realizując pokazy mody (m.in. dla Krajowej Izby Mody i Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego), eventy modowe (dla przedsiębiorstw, firm odzieżowych czy centrów handlowych), w trakcie prowadzonych szkoleń oraz sesji zdjęciowych. Moją wiedza dzielę się min. na portalach społecznościowych i w programach telewizyjnych i radiowych. 


Zapraszam Państwa do korzystania z moich usług.

 

Anna Hynek

Przejdź do formularza kontaktowego

COPYRIGHT © 2013 ANNA HYNEK / CREATED BY: EWITRYNA